Είδος: Πληκτρολόγιο or Πληκτρολόγιο και Ποντίκι or Τετράδιο or Σπιράλ τετράδιο or Σελοτέιπ or Πίνακας Μαρκαδόρου και Σφουγγάρια or Καλάθια Σκουπιδιών or Κύβοι
Αριθμός Φύλλων: 90 - 120, Διάσταση:Α4 - 17x25, Αριθμός Θεμάτων:3 - 4, Βιβλιοδεσία: Σπιράλ, Γραμμογράφηση: Ριγέ, Εξώφυλλο: 350gsm, Πλαστικοποιημένο με τοπικό UV και Ανάγλυφο, Βάρος Χαρτιού:70gr, Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: Στρογγυλεμένες γωνίες, Με εξώφυλλο 350 γρ. και με σκληρό οπισθόφυλλο για να μπορείς να γράφεις σταθερά. Τα φύλλα είναι από εξαιρετικής ποιότητας χαρτί 70γρ. και η γραμμογράφηση είναι ριγέ με σωστές αποστάσεις.